Gotowa na sukces

Gotowa na sukces

Autor – Elizabeth Gnocco / Wydawca – Złote Myśli

Prosty plan działania dla kobiet, które wreszcie
chcą dokonać zmiany w swoim życiu

Jeżeli jesteś kobietą, która potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które w ciągu krótkiego czasu doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

Chcę Cię teraz zachęcić do zmiany stylu życia na taki, gdzie Twoja pasja w sposób naturalny stanie się dla Ciebie źródłem dochodów, satysfakcji i rozwoju

Dzięki temu będziesz wreszcie robiła to, co Cię autentycznie interesuje i pasjonuje i jednocześnie zapewnisz sobie (i swoim bliskim) niezależność i stabilność finansową na nowym poziomie, o którym do tej pory ledwo odważałaś się marzyć.

Dlaczego tak zaznaczam, że to jest książka dla kobiet?

No cóż, większość tego typu poradników napisana jest przez mężczyzn. A kobiety potrzebują nieco innego podejścia, dopasowanego do ich sposobu postrzegania świata.

Być może dlatego do tej pory nie udało Ci się niczego takiego zrobić, bo próbowałaś się wtłoczyć w męski punkt widzenia? Tym razem pomoże Ci kobieta, która sama przeszła tę całą drogę i dokładnie opowie Ci swoją fascynującą historię.

UWAGA! To nie jest książka motywacyjna. Znajdziesz w niej propozycje konkretnych działań, które musisz wykonać TERAZ, by szybko wejść na swoją drogę niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

Znajdziesz tam 12 prostych ćwiczeń. Każde z nich to tylko kilka prostych pytań. Odpowiedzi wskażą Ci, jak zrobić następny krok.

Ani przez chwilę nie będziesz się musiała zastanawiać co robić, bo poprowadzą Cię bardzo konkretne wskazówki. Tak, będą to małe kroczki, łatwe do zrobienia, które nieuchronnie doprowadzą Cię do celu – nowego, upragnionego stylu życia.

Autorka tak pisze o tych krokach:

Teraz widzę, że wykonanie jednego właściwego kroku to droga do odkrycia kolejnych możliwości, które zaczynają pojawiać się niemal automatycznie i dzięki którym możliwe jest kreowanie życia takiego, jakiego chcemy, a nie takiego, jakie się przypadkowo zdarzy.
Zacznij od tego.

Elizabeth Gnocco autorka publikacji „Gotowa na sukces”