Skrawek Nieba

skrawek_nieba

Autor – Jacek Pikuła / Wydawca – Złote Myśli

Wyobraź sobie taką sytuację…

Stworzyłeś fundację. Nie biznes, a fundację. Pomagasz ze szczerego serca.

A co otrzymujesz w zamian?
 • Media Cię wyśmiewają i wyolbrzymiają każde potknięcie…
 • Urzędnicy kłamią w żywe oczy i rzucają kłody pod nogi…
 • Politycy uśmiechają się do kamer, ale mówią „radź sobie sam”…
 • Społeczeństwo nie rozumie tego co robisz i szydzi za twoimi plecami…
 • Brakuje pieniędzy na realną pomoc, bo zabiera je… Sam Wiesz Kto!

Najgorsze jest to, że to wszystko NAPRAWDĘ miało miejsce…

Wypruwać sobie żyły, aby uczynić świat trochę lepszym… po czym poczuć lodowaty nóż w plecach, to nie jest sprawiedliwość. Ofiarować swoje życie, by potem poczuć gruby sznur na szyi – to nie jest sprawiedliwość. A jednak, takie historie dzieją się tuż obok nas.

 Czy jesteś gotowy na poznanie PRAWDY?

Jacek Pikuła to znany w latach 90. działacz społeczny na Śląsku. Opiekun dzieci, przewodnik bezdomnych, diakon Kościoła Ewangelickiego i Kawaler Orderu Uśmiechu.
Ofiarował serce i ciężką pracę, aby pomóc dzieciom oraz bezdomnym. Pomimo tego, że sam miał trudne dzieciństwo i problemy osobiste. To człowiek czynu. Niestety, nie wszystkim podobały się jego czyny.
Znasz pojęcie „polskie piekiełko”? Czytając zdumiewającą historię Jacka, takie i gorsze słowa cisną się na usta. Przeczytasz i nie zapomnisz. Emocje będą się w Tobie tlić. Pomimo, że to dla Ciebie obcy człowiek. Pomimo, że wszystko wydarzyło się dawno. Poczujesz emocje, które Cię wzburzą, podniosą na duchu, rozczulą i rozweselą. Po czym znów wzburzą…

Co jeszcze zyskasz dzięki tej książce?
 • Dowiesz się, jak nawiązywać kontakty ze znanymi osobami (jak znanymi? Zerknij niżej). Mało tego, oprócz samego kontaktu również pomoc osób wyżej postawionych, z wartościowymi kontaktami, bardziej majętnych, które pomogą Ci sfinansować i wypromować przedsięwzięcie.
 • Zobaczysz na własne oczy, jak stworzyć od zera sprawną placówkę i jak zorganizować pracę podległym sobie ludziom. Jeżeli wiesz, jak to zrobić w warunkach ekstremalnych, to poradzisz sobie w każdych innych!
  Uśmiejesz się, w jaki sposób zmanipulować mediami, aby głosiły nowiny na Twoją korzyść. („Manipulowanie” to adekwatne słowo. Albo powiedzą rzeczy korzystne dla Ciebie, albo dla siebie. Nie spodziewaj się po nich myślenia „środka”)
 • Poznasz niewiarygodnie prosty i skuteczny sposób, aby zmobilizować największych obiboków chodzących po tej planecie.
 • Nauczysz się, jak realizować najtrudniejsze, najbardziej niespotykane i nagłe zadania w ciągu… jednego dnia!
 • Dowiesz się, jak pogodzić życie osobiste z pracą i ze… sławą 😉
 • A kiedy już wszystko piorun strzeli i diabli porwą, zobaczysz, że można się pozbierać i zacząć wszystko od nowa. Życzymy Ci samych sukcesów. Jeśli jednak doświadczysz porażki, warto wiedzieć, jak szybko z niej wyjść i wygrać ponownie!

Jacek Pikuła to człowiek czynu, praktyk z krwi i kości. Wszystko o czym pisze sprawdził i przeżył na własnej skórze. Często narażał się, aby zrobić to, o czym napisał.